Varuosa otsimiseks sisesta varuosa originaalkood või alusta otsingut sisestades auto VIN koodi 7 viimast sümbolit.
Helista meile +372 514 3664

E70 ASTMELAUAD E70

Pildid on illustratiivsed
  • Varuosa tehasekood: E70 ASTMELAUAD-1-E70
  • Lisainfo: ASTMELAUAD ILMA TIIVAKAARTETA CMG OTS
Hind: 250,00(Hinnad ei sisalda käibemaksu)
Saada päring Paku oma hind

Varuosa sobivus

Meie anname GARANTII varuosa sobivusele! Meie laos leidub peaaegu kõikidele BMW mudelitele Teie poolt soovitud varuosa. Kui saadate meile oma BMW 7 viimast VIN koodi numbrite ja tähtede kombinatsiooni, võite 99% kindel olla, et saate ka enda autole sobivad varuosad. Varuosade sobivust kontrollib Meie müügitöötaja spetsiaalsest ainult BMWsid tootva korporatsiooni poolt loodud orginaalprogrammist. Varuosa päringu saate teostada siit.

Garantii ja varuosa kontroll

Vastutame selle eest, MIDA müüme! Absoluutselt kõik demonteerimisele minevad sõidukid on enne demonteerimist sõidukorras ja absoluutselt kõik sõidukid läbivad enne viimsele teekonnale minekut elektroonilise ja mehaanilise diagnostika. Iga auto kohta on meie süsteemis fail, mis sisaldab auto tehnilisi andmeid, läbisõitu, kontrollimise hetkel olnud vigade loetelu ning auto tehasest väljaveeremise hetkel tootja poolt lisatud lisade nimekirja. Ainult nii saame Teile pakkuda kvaliteetseid taaskasutuskõlblike detaile. Kõigile detailidele anname kolmekuulise kasutusgarantii. Loe lähemalt garantiitingimuste kohta siit.

Transport

Varuosad toimetame kliendile kohale üle Eestis, koostöös erinevate kullerfirmadega. Väiksemad kuni 20kg kaaluvad ja alla 600 x 400 mm saadame Smartpostiga mis on kliendile kõige soodsam saatmisviis. Suuremad detailid keredetailid, mehaanilised osad, veljed, sisud jne saadame kliendile koju kullerfimade abi kasutades. Transpordi tellimiseks teosta tellimus siit.

Liitu uudiskirjaga