Varuosakood kataloogist
Teie auto detaili number
Varuosa otsimiseks sisesta varuosa originaalkood või alusta otsingut sisestades auto VIN koodi 7 viimast sümbolit.
Tellimuste nimekiri Sinu tellimuste nimekiri on tühi

Kauba saatmine ja ostutingimused

Kogu Eestis saadame kauba kohale kliendi kulul koostöös erinevate kullerfirmadega.

* SmartPOST - saadame väiksemamõõdulisi kaupu. Saadetakse suurematesse linnadesse SmartPOST'i automaatidesse. Kauba tellimisel SmartPOST'iga palume saata meileTeie andmed:

Pärast seda saadetakse Teile arve, mis sisaldab transpordi maksumust. Sobib eelkõige väiksemate ja kergemate kaupade kohaletoimetamiseks ning on soodsaim sedalaadi teenus Eestis. Kui Teil ei ole võimalik tellida endale kaupu SmartPOST'iga, siis on järgmine parim kohaletoimetamise võimalus uksest-ukseni kullerteenus.

* Uksest-ukseni kullerteenus - saadame kuni 1000 kg kaaluvaid kaupu, näiteks BMW mootor, käigukast,  uksed, kapotid, mootoriosad jne. Saata saab kliendile sobival aadressil ning kuller toimetab need vahetult kliendile kätte. Klient või Kliendi esindaja peab olema kohal kaupa vastu võtmas. Transpordi eest saate tasuda hiljem ülekandega transporditeenust osutanud firmale. Suuremad varuosad (mootor, käigukast, sisud) saadetakse Teile euroalusele pakituna. Euroaluse hind lisandub tellitud kauba hinnale Teile saadetud arvel. Kauba tellimisel palume teatada meile Teie andmed ja täielik aadress:

  • nimi
  • telefoninumber
  • tänav ja majanumber (talu)
  • asula ja sihtnumber
  • vald
  • maakond

Pärast Teie kontaktandmete ja aadressi laekumist saadame Teile ettemaksuarve e-postile ning pärast selle tasumist saadetakse Teie tellimus välja 48 tunni jooksul. Lisaküsimuste korral on meie klienditeenindaja meeleldi nõus Teile vastama.

Täpsemaid garantiitingimusi vaata siit.

Liitu uudiskirjaga