Varuosakood kataloogist
Teie auto detaili number
Varuosa otsimiseks sisesta varuosa originaalkood või alusta otsingut sisestades auto VIN koodi 7 viimast sümbolit.
Tellimuste nimekiri Sinu tellimuste nimekiri on tühi

KKK

Mis on plank mootor?
Plank mootor on mootor ilma agregaatideta. Sellisel mootoril puuduvad generaator, starter, turbo, kütusepump, roolivõimendipump, konditsioneerikompressor, väntvõlli otsas asuv rihmaseib, generaatori rihmapinguti, hooratas, sidur, sisselaskekollektor, väljalaskekollektor, gaasiklapp, pihustid, EGR klapp, süütepool (poolid) ehk kõik mootori tööks vajalikud agregaadid. Põhimõtteliselt on tegu palja mootoriga, kus on karterivann, mootoriplokk, plokikaas, klapikambrikaas ja kõik, mis jääb mootori sisse. 

Mis vahe on parempoolse ja vasakpoolse rooliga auto näidikute paneelil?
Vasakpoolse rooliga auto ja parempoolse rooliga auto spidomeetrite sisu on kõigil sama, erinevus seisneb ainult nn. näidikute tagapaneelis, kuhu lisaks kilomeetritele on lisatud miilid. Samuti on võimalik automenüüst muuta kuvatavaid andmeid nii miilides kui kilomeetrites. Kliendi jaoks ei seisne erinevus muus, kui ainult igapäevaselt mitteharjutud vaatepildis. 

Mis vahe on parempoolse ja vasakpoolse rooliga auto esituledel?
Sõiduautodel näitavad esituled pisut erinevalt valgust ehk juhipoolne tuli pisut madalamale ja kõrvalistuja-poolne kõrgemale, et tuled ei pimestaks vastutuleva sõiduki juhti. Inglismaal on parempoolne liiklus ja juht istub tavaliselt sõidukis paremal pool, ning tulenevalt sellest näitavad parempoolse rooliga autotuled vastupidiselt meie omadele. Saame Teile pakkuda ümbertehtud tulesid ehk teeme parempoolse liiklusega tuled ümber vasakpoolse liikluse jaoks:)

Mis vahe on parempoolse rooliga autopeeglil ja vasakpoolse rooliga autopeeglil?
Vasakpoolse rooliga autopeeglil ja parempoolse rooliga autopeeglil on peeglijalad erinevad, mis seisnevad selles, et jalanurk on viidud vastavalt siis vasakpoolsel peeglil pikemaks ning parempoolsel peeglil lühemaks. Samuti on erinevus ukse sisse minevate juhtmete pikkuses. Kõige paremini saate aimu sellest siis, kui istute parempoolsele istmele ning proovite panna peegleid paika nii, et saaksite alustada sõitu. Kõik ülejäänud detailid peegli küljes on samad nagu vasakpoolse rooliga autol.

Detailid, mis ei sobi parempoolse rooliga auto küljest vasakpoolse rooliga autole:

  • roolilatt
  • roolikarp
  • salongi mitteelektrilised osad, v.a. istmed (sobivad kliimaplokid, käetoed, v.a E46, makid, näidikupaneelid, lülitid jne).
  • peeglid (otseselt võib öelda, et paigaldada saab neid samuti nagu Euroopa autode peegleid, kuid osasid juhte võib segama jääda väike nurga erinevus)
Liitu uudiskirjaga